Zpráva vedoucího z 8.8.2011

Ve dnech 12. až 15. srpna 2011 bude IPA ÚS č. 206 Hranice zajišťovat pobyt kolegů z Hamburgu – Německo, kteří přijíždí již potřetí na autocross do Přerova. Zajišťujeme jim ubytování v Penzionu Labuť v Přerově a němečtí kolegové projevili zájem se potkat s policisty našeho ÚO v Přerově ve večerních hodinách v pátek nebo sobotu. Podle posledních zpráv by jich mělo na akci AUTOCROSS PŘEROVSKÁ ROKLE přijet osm.

Kdo by měl zájem neformálně se setkat s německými kolegy, ať se ozve na telefonní číslo vedoucího ÚS č. 206 Hranice – Mgr. Pavla Chlápka.

Ve dnech 26. až 28. srpna 2011 přijedou na návštěvu kolegové a kamarádi ze spřátelené IPA Plock – Polsko. Přijedou v počtu 6 osob a ubytování jim bude zajištěno v Penzionu Franz Josef Teplice nad Bečvou. Připravujeme pro ně program, v sobotu by měl proběhnout v Hranicích menší turnaj v bowlingu. O tomto budete informováni prostřednictvím sekretáře IPA ÚS č. 206 Hranice – Bc. Petra Bardoně.

Zájemci o setkání a o turnaj se přihlaste u Bc. Petra Bardoně.

Ve dnech 16. až 18. září 2011 bude IPA ÚS č. 206 Hranice zajišťovat návštěvu členů IPA Polsko – z městečka Plonsk, odkud do našeho města přijede na prodloužený víkend 52 osob (včetně dětí). Ubytováni budou v Lázních Teplice nad Bečvou. Již nyní pro ně připravujeme program – pátek Hranice + Lázně Teplice n.B., v sobotu budou mít celodenní výlet do Olomouce s průvodcem a v neděli je program zatím v jednání.

Kdo by měl zájem podílet se na této akci, ať se přihlásí u vedoucího IPA ÚS č. 206 Hranice – Mgr. Pavla Chlápka.

Za jakoukoliv pomoc předem děkujeme.

Nelze přidávat komentáře.